Baza polskich lektorów
BAZA LEKTORÓW

Poznaj twarze i historie polskich lektorów! Poniżej przedstawiamy sylwetki najpiękniejszych głosów lektorów filmowych, reklamowych i dubbingowych. Uwaga! Znalazłeś nieaktualny wpis? Masz dodatkowe informacje lub uwagi? Pisz do nas.

Lektor, którego droga zawodowa rozpoczęła się w radio internetowym, z którego zresztą wywodzi się niejedna sława FM`u. Posiada własne studio nagrań. Mówi o sobie: "Czytam teksty ze zrozumieniem. Dynamicznie i z entuzjazmem. Współpracuję z twórcami i markami, dla których znaczenie ma profesjonalizm i krótkie terminy".
Najlepiej czuje się w narracjach, reklamach, scenkach i trailerach.

(źródło: materiały własne, marcinryk.pl)Próbki audio

00:00/00:00
  1. reklama "NeoAngin - Neo Genialny"
  2. trailer "Dzień Bastylii"
  3. frag. prezentacji "Pogotowie Apex"

Oceń lektora

1 (1 głos)
Vote up!
Vote down!

Komentarze (13)

2009-09-04 marow

Ryku zmień fotkę™ , bo myślałem że to ten od mody ..... no wiesz :) Jacykó‚w

2009-09-08 tomekb

hahah szalony lansik

2009-12-02 Rino Pawletta

bez komentarza nawet

2009-12-05 Mateusz Gołąb

a ja skomentuje :) na www.gugyl.pl nie ma tych bredni to po pierwsze... po drugie ... ta cała biografia przypomina mi stek bzdó‚r śmierdzących kupą za przeproszeniem.

2009-12-06 Rino Pawletta

..."początki były trudne.."??? Raczej POCZę„TKI Sę„ TRUDNE, OJ TRUDNE

2009-12-29 D.Dejf.M.

To czy Marcin ma talent czy nie bę™dą ocenić jego pracodawcy a nie wy. Wstyd mi za was starzy, zakochani w sobie egoiści. Nie uczycie pokory a co dopiero fachu.Zazdrościcie chłopakowi bo ?.. a wiecie czym się™ ró‚żni młody Polak od starego ? tym, że młody pokornie myśli, słucha, jest ambitny i zawsze głodny nauki, a stary…. też myśli, ale nad tym jak tu podcinać skrzydełka temu młodemu ( są zapewne wyjątki –“ lecz to nie was Panowie Rino i Mateo mam na myśli )Obyśmy szybko się™ doczekali nowych pokoleń, bo wierzę™ , że w doczekamy się™ my Wszyscy lepszego jutro, a nie tylko way ( wybaczcie , ale ciągle przez małe „ w „ )

Uczmy się™ szybciej, to nie boli.Pozdrawiam cię™ Ryku!

Życzę™ zdrowego gardła i wytrwałości.Dawid „ Dejf „ Motyka

2009-12-29 D.Dejf.M.

sorki za literó‚wkę™, miałem na myśli > wy < ...

2010-01-20 delfinek

Do Mateo. Kolego zainwestuj w słownik ortograficzny, bo to wstyd, żeby .... lektor? takie blę™dy popelniał. Acha...zwracaj uwagę™ na końcó‚wki wyrazó‚w, ktore czytasz. TRZEBA JE WYMAWIAę† RÓWNIEŻ! A potem pouczaj innych. Chociaż có‚ż wartościowego mó‚głbyś komuś przekazać z wyjątkiem chamskich przytykó‚w.

2010-10-18 monday

Chyba żaden lektor umieszczony w dziale "sylwetki" nie budzi takich emocji. Marcin powinien założyć jakiś fanklub tutaj chyba ...

"To czy Marcin ma talent czy nie bę™dą ocenić jego pracodawcy a nie wy. " I tego się™ trzymajmy! Szczꙶliwości życzę™ :-)

2011-01-21 tomekb

Nikt nie mó‚wi bo jakoś odpuściłeś nakrę™canie tego. A Marcin całkiem nieźle sobie radzi. Co mnie tylko utwierdza w przekonaniu by nie słuchać krytykantó‚w.

2016-11-15 Si®

 

Czas pokazał jak bardzo się Panowie myliliście.

Jeżeli MR zagląda na swój profil i widzi co pisaliście, musi mieć grubą satysfakcję.

 

 

2018-03-16 me_wash

Mateuszu Gołębiu, nieźle odleciałeś, pytanie gdzie teraz jesteś? Wydaje mi się, że jakiś młody, zdolny głos Cię wygryzł!? Nie jestem pewien, ale chyba ma na imię Marcin :D Pozdróweczki Ryku! :)

2019-08-31 Wyświetlany

Nienawidzę tej durnej maniery wyciągania końcówki wyrazów!
Wszyscy czytacie pod jedno kopyto!
Brzmisz jakbyś miał ciężkie sranie!

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama