Współpraca!!!

#1 wt., 2010/07/27 - 11:40
polscylektorzy
Obrazek użytkownika polscylektorzy

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Tworzenie not biograficznych, artykułów. Znalazłeś coś ciekawego i chcesz się tym podzielić, prześlij link. Baza lektorów jest w ciągłej rozbudowie - Ty też możesz stworzyć sylwetkę lektora. A może Ciebie brakuje na liście. Czekamy na kontakt: sylwetki@polscylektorzy.pl

śr., 2010/07/28 - 20:17
nozownik0
Obrazek użytkownika nozownik0

Tak jak już kiedyś pisałem, administrator czy tam główny moderator rzadko tutaj zagląda. Kiedyś wysłałem nowe artykuły i filmiki z lektorami ale nikt nie zamieścił i odpowiedzi nie otrzymałem. Przydałaby się duża aktualizacja tego serwisu bo brakuje dosłownie wszystkiego, począwszy od nieaktualnych linków, po braki w sylwetkach lektorów nawet tych najbardziej znanych jak np. Szydłowski czy Borowiec. Przecież to serwis o polskich lektorach a Ci dwaj panowie to mistrzostwo świata. Posiadacie w bazie biografie niszowych aktorów dubbingowych a czołowych lektorów nie. Coś tu nie gra. Ja jestem chętny na współpracę ponieważ lektorzy to moja pasja ale chociaż niech administrator odpisze czy przeczytał wysłanego maila. Pozdrawiam.

czw., 2010/07/29 - 13:58
polscylektorzy
Obrazek użytkownika polscylektorzy

"Coś tu nie tak". Krytyka była, jest i będzie. I o to chodzi. Oczywiście zaległości trzeba nadrobić, ale to się tylko tak łatwo mówi. Brak czasu niestety nie pozwala na to. Strona, póki co, istnieje przy okazji innego projektu. Brakuje "mistrzów' na stronie. Otóż "mistrzowie" są tak zapracowani, że ciężko do Nich otrzymać niezbędne informacje. A w necie, jak pewnie szanowny nozownik0 zauważył, nie ma nic (albo bardzo mało)  o kilku wybitnych Lektorach. Dlatego właśnie prosimy o pomoc.