Potrzebny głos do niezależnej gry

#1 ndz., 2017/10/22 - 14:47
air88
Obrazek użytkownika air88

Witam!

Potrzebuję głosu, może nawet głosów do mojej gry. Nie ma zawiele tekstu (2300 słów), są 4 postacie (3 mężczyzn i jedna kobieta, dochodzą jeszcze 3 głosy ale to są dosłownie 2-3 zdania), główna postać mówi najwięcej (70%). Chyba najlepiej byłoby gdyby jedna osoba podłożyła głos do tych 3 postaci (mężczyźni), dodatkowo jeden z tych męskich głosów będzie zmodyfikowany przy użyciu programu (zmieniony ton, tempo itd.). Oczywiście przydałby się także kobiecy głos (najmniej tekstu), chyba że jest tu jakiś lektor co udaje kobiece głosy ;).

Gra jest tworzona właściwie przez jedną osobę, utrzymana jest w mrocznym klimacie, powiedzmy że to horror - chodź nie mi to oceniać, na pewno w grze nie jest kolorowo :).

(Nie)stety gra to projekt komercyjny (ważna dla mnie będzie jakość), trzeba by się dogadać ile, omówić inne szczegóły, no i jak z poprawkami - nie mam zbyt dużego budżetu, to mała niezależna gra :).

Możemy zacząć po prostu od "próbki", jak ktoś byłby zainteresowany to niech napiszę do mnie na e-mail: info@airem.pl, podeślę taki przykładowy dialog do nagrania. Dialogi mają małe wskazówki jak dany głos ma brzmieć, ale nie mam nic przeciwko żeby ktoś zrobił to po swojemu, nagrał Np. kilka wersji. Nie lubię ograniczać nikogo :).

Jak ktoś chce poczytać o projekcie to może Np. tutaj: https://graczpospolita.pl/sa-tu-fani-serii-filmow-pila-zobaczcie-play-wi....

wt., 2017/10/24 - 13:41
tomekb
Obrazek użytkownika tomekb

Uuu super projekt. Na pewno kogoś znajdziesz. Podbijam na FB Polscylektorzy.pl :)

śr., 2017/10/25 - 17:05
air88
Obrazek użytkownika air88

OK, dzięki :)...