Głos do oceny

#1 pon., 2017/05/29 - 13:29
Ewa
Obrazek użytkownika Ewa

Witajcie,

Załączam link do pliku z moim nagraniem (fragment książki Pauli Hawkins pt. "Dziewczyna z pociągu"):

https://1drv.ms/f/s!Al3JrXofWTbhgthcz3FmU2LW3asfEQ

Nagranie (bardzo) amatorskie, z domowych pieleszy.

Jestem ciekawa, co sądzicie na temat mojego głosu.

Czy podoba Wam się jego barwa? Czy warto żebym spróbowała nad nim popracować i nagrać próbkę na odpowiednim sprzęcie? Czy tego typu głos może spotkać się z zainteresowaniem?

Z góry dziękuję.
Ewa

pt., 2017/06/02 - 16:44
tomekb
Obrazek użytkownika tomekb

Hej Ewa! A może zainteresowałby Cię ten dział: http://www.polscylektorzy.pl/talenty :)

pon., 2018/06/11 - 19:51
Ewa
Obrazek użytkownika Ewa

Dziękuję. Chodziło mi o wstępną ocenę, czy w ogóle warto się dalej interesować tematem. Czy warto "bawić się" w szukanie możliwości nagrania czegoś w studio i poddania dalszej ocenie. Wolę od razu "zimny prysznic", jeżeli nie mam żadnych szans i nikogo mój głos nie zainteresuje. :)

Ewa

pon., 2018/06/11 - 22:40
tomekb
Obrazek użytkownika tomekb

Tylko musisz mieć świadomość, że takich od "wstepnej oceny" jest przynajmniej kilku tygodniowo, niby tylko 5 minut, ale to się nigdy nie kończy. Po to powstał dział http://www.polscylektorzy.pl/talenty

pon., 2018/06/11 - 22:45
tomekb
Obrazek użytkownika tomekb

Możesz też zgłosić się do jakiegoś banku głosów, ale od razu powiem Ci jak to wygląda. Taka www.mikrofonika.net powie Ci po prostu TAK albo NIE po 6 miesiącach czekania, aż Twoje demo zostanie przesłuchane. Bo ich interesuje profesjonalny lektor do prezentacji, profesjonalny  lektor do reklamy, człowiek który robi to na codzień. A nie adept, którego trzeba uczyć, oceniać , robic mu demo i odpowiadać za jego pomyłki. A jeśli wogóle nie masz demo z produkcji już komuś sprzedanych to... sorry... szkoda czasu na wysyłanie do banków.