Strona główna >> Dubbingi >> Maria "Maryla" Brzostyńska o dubbingu

źródło: materiały własne serwisu

Autorski materiał serwisu Polscylektorzy.pl Zapraszamy na wyjątkową rozmowę z Marią "Marylą" Brzostyńską, reżyser dubbingu pracującą m.in dla platformy Netflix i TVP, prywatnie żoną znanego lektora Jacka Brzostyńskiego.

Tytuł: Maria "Maryla" Brzostyńska o dubbingu
Autor: Polscylektorzy.pl
Źrodło: https://youtu.be/kywFC5ULJkk
Data publikacji: 30.08.2017

 

W wywiadzie Maryla Brzostyńska opowiada o początkach swojej kariery zawodowej, ludziach z którymi miała przyjemność pracować i od których uczyła się reżyserii, aktorach których spotkała na swojej dubbingowej drodze.

 

Jeśli chcecie dowiedzieć się nad czym pracuje aktualnie Maryla i co mówi kandydatom na lektorów, koniecznie posłuchajcie autorskiego materiału serwisu Polscylektorzy.pl

 

 

 

 

 

 

Komentarze

sektong
05.09.2017

Uwielbiam głos tej Pani :) Pozdrawiam!
https://frashe.pl/

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: polskieradio.pl

Najbardziej znana polska reżyser dubbingu wspomina historię branży w programie "Klucz kulturowy" emitowanym w Programie Czwartym Polskiego Radia. Mnóstwo anegdot i informacji. Polecamy!

źródło: youtube.com

Zapowiada się prawdziwa uczta dla miłośników gier RPG oraz fanów dubbingu. Powraca wspaniały Piotr Fronczewski, a partnerują mu m.in. Ola Szwed i Andrzej Blumenfeld. Reżyseria Michała Konarskiego.

źródło: polski-dubbing.pl

Druga edycja dubbingowego podsumowania roku wg. Jacka Stankiewicza z portalu polski-dubbing.pl Sprawdźcie kto w tym roku zdobył Zbuka za najgorszą produkcję a kto zasłużył na pochwałę.