Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Tytuł:  "Zły" - czyta Adam Ferency | making of; Słuchaj za darmo - Zły | audiobook
Autor: Audioteka.pl
Źrodło: https://youtu.be/U7Y21gZTVK4; https://youtu.be/LJ4aOrgLeEI
Data publikacji: 18.11.2014; 30.10.2014

 

"Zły" to książka legenda, najpoczytniejszy kryminał napisany w czasach PRL-u. A tak naprawdę niezwykle inteligentny opis Polski Ludowej, przebrany w strój ni to kryminału, ni to romansu, ni to westernu.

 

Zaczyna się od tajemniczych napadów. Z tym, że wszyscy atakowani – to bandziory. Ludowa Milicja staje na głowie, by dostać jedynego sprawiedliwego, szeryfa bez twarzy, który sprawia, że ludzie zaczynają się czuć bezpieczni. Podziemny światek Warszawy rusza na wojnę. Bohater ma tylko jeden znak rozpoznawczy: niezwykłe, świetliste spojrzenie. A dodatkowo w tle historia miłosna, której osią jest Marta Majewska, niechcący wciągnięta w przestępcze życie Warszawy. Audiobook został zrealizowany we współpracy z Nokia Lumia 930 i jest pierwszym audiobookiem nagranym telefonem.

 

 

 

A tutaj znajdziecie darmowy fragment powieści, który pozwoli Wam ocenić efekt tego nietypowego nagrania:

 

 

 

 

 

Brak komentarzy

Zawodowcy do wynajęcia

reklama

Agencja MediaNawigator.com