Strona główna >> Audiobooki >> 2001 Odyseja Kosmiczna z K. Czubówną

źrodło: youtube.com

W nowej superprodukcji Audioteki usłyszymy wiele znanych głosów. Ale największą niespodzianką jest obsadzenie w roli narratora Krystyny Czubówny. Posłuchajcie jak interpretuje klasyk Arthura C. Clarke’a i zajrzyjcie za kulisy produkcji.

Tytuł: 2001: Odyseja kosmiczna" - słuchowisko | audiobook  2001: Odyseja kosmiczna" | Making of
Autor: Audioteka.pl
Źrodło: https://www.youtube.com/watch?v=7RqQoWix3LE
https://www.youtube.com/watch?v=V1hq9YOyqAg
Data publikacji: 14-15.12.2016

 

Materiały promocyjne producenta.

 

Absolutna klasyka literatury science-fiction. Ponadczasowa powieść, powstała w 1968 roku w wyniku współpracy autora, Arthura C. Clarke’a, ze Stanleyem Kubrickiem nad scenariuszem do filmu o tym samym tytule, uznawanego dziś za jeden z najwybitniejszych obrazów tego gatunku w historii kina.

 

 

 

 

 

Zajrzyjcie za kulisy nagrań "2001: Odysei kosmicznej" i posłuchajcie o bohaterach, historii powstania powieści, o życiu wiecznym i jasnej cholerze ;) Przed Wami Krystyna Czubówna, Dawid Ogrodnik, Robert Jarociński, Antoni Pawlicki i Stereotyp Studio.

 

 

 

 

Wystąpili:

Narratorka – Krystyna Czubówna
Heywood Floyd - Mirosław Zbrojewicz
Frank Poole - Antoni Pawlicki
David Bowman - Dawid Ogrodnik
Hal – Robert Jarociński
Dymitr Moisiejewicz – Zbigniew Suszyński
Ralph Halvorsen – Krzysztof Banaszyk
Dr Michaels – Krzysztof Radkowski
Simonson - Jarosław Łukomski
Kontroler lotów – Grzegorz Pawlak

W pozostałych rolach:
Piotr Borowiec, Robert Samot, Jacek Brzostyński, Paulina Drzastwa, Jarosław Góral, Justyna Nowakowska, Olga Szmańda, Natalia Włodarska, Olena Jakodina, Marcin Beme, Urszula Sajewicz, Zosia Sajewicz, Grzegorz Gutkowski

 

 

Jeśli po wysłuchaniu bezpłatnego fragmentu audiobooka (10%) nabraliście ochoty na całość zapraszamy na strony serwisu audioteka.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: youtube.com

Ciekawostka z 2014 roku. Legendarna książka Leopolda Tyrmanda nagrana przez znakomitego Adama Ferencego za pomocą telefonu Nokia Lumia 930. Ciekawy eksperyment. Warto posłuchać efektu.

źródło: Audiobookmania

Audiobookowy Mol, miłośnik książek mówionych prowadzący stronę Audiobookmania przepytuje Sławomira Packa w kontekście jego ról w audiobookach, słuchowiskach Polskiego Radia i Fonopolis.

źródło: youtube.com

Jeśli myśleliście, że pomysłem na nagrywanie audiobooków od razu zachwycił się cały kraj, to jesteście w błędzie. O początkach największego dystrybutora książek mówionych mówi założyciel firmy Audioteka.pl