Publikacje o lektorach
ARTYKUŁY, AUDYCJE, FILMY

Permanentny przegląd prasy, portali internetowych, społecznościowych, radia i telewizji. Zbieramy wszelkie publikacje na temat lektorów i ich pracy. Efekt naszych poszukiwań znajdziesz w tym dziale. Jeśli masz coś czego tu nie ma, podziel się linkiem! Koniecznie daj nam znać!

Spotkanie lektorów zorganizowane przez ekipę Mikrofoniki odbyło się w Hotelu Senator w Dźwirzynie 24 kwietnia 2015. W programie znalazło się miejsce na wyjatkowo krótką, acz treściwą część szkoleniowo-konferencyjną w hotelowym kinie i poważnie rozbudowaną część rozrywkową. Była uroczysta kolacja, plaża, bilard, kregle i spotkania w barze do rana. Organizatorzy postawili sobie za cel integrację środowiska polskich lektorów i zgodnie z opinią przybyłych głosów udało im się to w pełni.

 

Spotkanie lektorów 2015

 

- To był dla nas wyjątkowy rok. Postawiliśmy sobie za cel spotkanie z klientami i lektorami, którzy często współpracują z nami od ponad 10 lat a nigdy się nie widzieliśmy. Nadszedł czas by uścisnąć im rękę. W styczniu odwiedziliśmy kilkudziesięciu najstarszych klientów, a tą imprezą spłacamy dług wdzięczności wobec naszych lektorow - mówił Tomasz Bartos, założyciel firmy.

 

Gospodarze przygotowali krótkie zestawienie przybyłych głosow, wyrażając nadzieję, na kontynuację idei spotkań lektorskich w nastepnych latach.

 

 

 

Dzięki życzliwości jednego z lektorów - Jarka Dubaniewicza i firmy World Video, udało się zarejstrować kilka ujęć z tego wyjątkowego spotkania.

 

 

 

 

Brak komentarzy

Studio Medianawigator.com

reklama

Agencja MediaNawigator.com

Powered by:

Bank głosów Mikrofonika.net

reklama