Strona główna >> Artykuly >> III Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów za nami!

źródło: materiały własne serwisu

Już po raz trzeci w nadmorskim Dźwirzynie w Gminie Kołobrzeg, odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów organizowane przez pierwszy internetowy bank głosów w Polsce, firmę Mikrofonika.

Tytuł: III Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów
Autor: Mikrofonika.net
Źródło: Materiały promocyjne Mikrofoniki.
Data publikacji: 05.05.2017

 


W gościnnych progach czterogwiazdkowego Hotelu Senator w Dźwirzynie organizatorzy zgromadzili imponującą liczbę wspaniałych polskich głosów. Impreza tradycyjnie rozciągnęła się na cały weekend od piątku 31 marca do niedzieli 02 kwietnia.
 
3 OSL otworzyła prezentacja założyciela Mikrofoniki, Tomasza Bartosa, który w krótkim 45 minutowym pokazie w kinie Hotelu Senator przedstawił wszystkich tegorocznych gości. A były to najpiękniejsze głosy w kraju znane nam z anten radiowych i telewizyjnych. Piątkową prezentację zakończyło wspólne zdjęcie, a niedługo później goście raczyli się już wspaniałym poczęstunkiem przygotowanym przez szefa kuchni i obsługę nadmorskiego obiektu. Tańce, pamiątkowe zdjęcia i niekończące sie rozmowy trwały do późnych godzin nocnych, lub jak kto woli wczesnego poranka.

 


 
Sobotę otworzyło szkolenie "jak nagrywać głos lektora w prawie każdych warunkach", prowadzone przez szefa firmy MBS Pro, Piotra Ługowskiego. W trakcie pokazu lektorzy mieli okazję zapoznać się z ofertą marek Apogee i Earthworks, oraz na żywo wypróbować możliwości sprzętu warszawskiego dystrybutora.

 


 
Tuż po warsztatach wszyscy uzdolnieni muzycznie goście spotkali się w hotelowym pubie by wspólnie pomuzykować. Był akordeon, gitary w chóralne popisy wokalne. Niestety materiał z tego fragmentu imprezy pozostaje tajny. Sobotnią część Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów zakończył lektorski turniej kręgli i tradycyjne afterparty w apartamencie prezesostwa Mikrofoniki.

 


 
W tym roku formuła spotkania spotkania została znacznie poszerzona. Imprezy towarzyszące, czy pokaz starych mikrofonów w holu hotelu, wzbogaciły program imprezy i uatrakcyjniły gościom pobyt. Dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem Lektorów RP w tym roku w Dźwirzynie spotkać można było jeszcze więcej wspaniałych polskich głosów. A organizatorzy zapowiadają, że to dopiero początek tej wyjątkowej tradycji. Już niedługo dowiemy się kiedy rezerwować terminy na 4 Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów.

 

Więcej fotografii z II Spotkania Lektorów znajdziecie na profilu facebook'owym Mikrofoniki, a materiały wideo obejrzycie na kanale YouTube firmy.

 

Partnerami Ogólnopolskiego Spotkania Lektorów są: Mikrofonika, Medianawigator.com, Polscylektorzy.pl, Oldmics.pl i Stowarzyszenie Lektorów RP.

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

źródło: dailymotion.com

Tym razem mamy dla Was archiwalny odcinek magazynu Starter, poświęcony lektorom. W emitowanym w TVP prawie 10 lat temu krótkim programie zobaczymy kilka popularnych głosów.

Knapik, Gudowski, Matul. Nieznane historie.

źródło: polskatimes.pl

Trochę przegapiliśmy (tekst z października 2014 roku), ale finalnie nic nam nie umknie. Dziecięce marzenia, początki w zawodzie i zabawne wpadki. Historie opowiedziane przez trzy wspaniałe polskie głosy. Polecamy!

źródło: wikipedia.org

Ten głos rozpozna bezbłędnie każdy fan gier sportowych. "EA Sports, it's in the game" to najpopularniejszy slogan reklamowy w tej branży. Jesteście ciekawi jak wygląda lektor EA?