Strona główna >> Artykuly >> II Spotkanie Lektorów i XV lat Mikrofoniki

źródło: mikrofonika.net

Przeglądając materiały opublikowane w zeszłym roku zorientowaliśmy się, że przegapiliśmy jedno z ważniejszych wydarzeń 2016-tego - II Spotkanie Lektorów w Dźwirzynie i XV urodziny Mikrofoniki.

Tytuł: II Spotkanie Lektorów 2016
Autor: Mikrofonika.net
Źródło: Materiały promocyjne Mikrofoniki.
Data publikacji: 25.01.2017

 

Już po raz drugi nadmorskie Dźwirzyno gościło najpiękniejsze głosy w Polsce. Z okazji XV urodzin Mikrofoniki odbyło się kolejne Spotkanie Lektorów i kolejny raz gospodarzom udało się zgromadzić w jednym miejscu rekordową liczbę uczestników.

 

Wszyscy, którzy odwiedzili tę małą nadmorską miejscowość między 15 a 17 kwietnia mieli okazję usłyszeć i zobaczyć wyjątkowe tembry znane z reklam, prezentacji, filmów dokumentalnych i dubbingu. Kto tym razem wypoczywał w czterogwiazdkowym Hotelu Senator? Zerknijcie na zdjęcie grupowe.

 

 

II Spotkanie Lektorów 2016

 

 

A jeśli twarze tych postaci są dla Was anonimowe, to zapraszamy do obejrzenia materiału w którym zdjęcia gości skojarzono z ich głosami:

 

 

 

 

Tradycyjnie już, rozpoczynająca galę część konferencyjna miała dość skromny przebieg. Organizatorzy podkreślają, ze ich celem jest przede wszystkim integracja środowiska lektorskiego. Stąd zdecydowany nacisk na część rozrywkową. Uroczysta kolacja, plaża, bilard, kręgle czy wspólny wypad do lokalu "U Lecha" na rybkę, to świetna okazja do poznania się bliżej i wymiany doświadczeń. Nowością na drugim Spotkaniu Lektorskim było sobotnie spotkanie muzyczne, czyli wspólne granie i śpiewanie przy piwku. Właśnie w ten sposób rozpoczęło się 24 godzinne afterparty po gali oficjalnej.

 

 

 

 

- To dla nas wielkie wyzwanie organizacyjne, ale też wielka radość. Mamy coraz więcej gości, ale i my z roku na rok lepiej czujemy się jako organizatorzy i myślę, że dajemy radę. Atmosfera jest wspaniała, lektorzy wspominają to wydarzenie w mailach, mediach społecznościowych, dziękują za spotkanie - mówi Tomasz Bartos, właściciel banku głosów Mikrofonika.

 

 

 

- Dla wielu gości, podobnie jak dla nas, to było naprawdę wielkie przeżycie i niebywała okazja by spotkać taką ilość kolegów i koleżanek z branży w jednym miejscu, zrobić sobie wspólne zdjęcie z Tomaszem Knapikiem czy Jackiem Brzostyńskim, a przy okazji zrelaksować się w wygodnym Hotelu Senator czy pochodzić po pięknej plaży w Dźwirzynie.

 

 

Więcej fotografii z II Spotkania Lektorów znajdziecie na profilu facebook'owym Mikrofoniki, a materiały wideo obejrzycie na kanale YouTube firmy.

 

 

 

Dodaj komentarz

Zaloguj się albo zarejestruj aby dodać komentarz

donos, kontakt

Knapik, Gudowski, Matul. Nieznane historie.

źródło: polskatimes.pl

Trochę przegapiliśmy (tekst z października 2014 roku), ale finalnie nic nam nie umknie. Dziecięce marzenia, początki w zawodzie i zabawne wpadki. Historie opowiedziane przez trzy wspaniałe polskie głosy. Polecamy!

źródło: materiały własne serwisu

Już po raz trzeci w nadmorskim Dźwirzynie w Gminie Kołobrzeg, odbyło się Ogólnopolskie Spotkanie Lektorów organizowane przez pierwszy internetowy bank głosów w Polsce, firmę Mikrofonika.

źródło: wikipedia.org

Ten głos rozpozna bezbłędnie każdy fan gier sportowych. "EA Sports, it's in the game" to najpopularniejszy slogan reklamowy w tej branży. Jesteście ciekawi jak wygląda lektor EA?